Sasuke-Kun

Witamy w Sasuke-Kun


#1 2009-02-12 14:24:54

Pein

http://i38.tinypic.com/2m5dr37.jpg

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 1092
Punktów :   
Klan: Uchiha
Chakra: 4000
Demon: nie mam

Jak Prowadzic misje

Na początku określamy miejsce w którym będzie przeprowadzana misja ( las , las nad jeziorem , pustkowie , pustynia , łąki ) , za każdym razem gdy sceneria się zmienia należy o tym wspomnieć w poście . Mile widziany dokładniejszy opis ( drzewa po lewej stronie drużki , po prawej długie jezioro ) . Misje mają ściśle wiązać się ze światem Naruto !

W początkowym poście należy zamieścić informacje jaka jest kolejność pisania postów  w rundzie ( jeśli jest to misja wieloosobowa) , oczywiście ostatni w kolejności jest ten który prowadzi misję .Oraz przypomnienie by gracze po każdym użyciu jutsu pisali ile chakry im pozostało .

- Podczas misji to sędzia jest bogiem , to on decyduje czy wasz kunai trafił w cel , czy wasze GenJutsu zadziałało , czy wskoczyliście na murek czy nie lub czy oberwaliście kataną i nie macie głowy , itd . Pisanie w stylu ' trafiłem  , zabiłem , uniknąłem' itp . jest równoznaczne z oblaniem misji i pójściem do szpitala na 24 h . Jeśli prowadzący misje nie zwróci na takie coś uwagi , a ja się o tym dowiem ( lub inny z MODów ) do szpitala na 24 h pójdzie także prowadzący misję .

- Najbardziej martwi mnie pisanie ' robi pieczęcie ' ..... Największa głupota jaką słyszałem , każdy kto ogląda Naruto wie że robienie pieczęci zajmuje sekundy , a także że do każdej techniki potrzebną są inne pieczęci . Więc takie coś jest po prostu głupotą , zabrania się pisania tak , jeśli się dowiem .... ban na jeden dzień .
- Na tej stronie liczy się pomysłowość i spryt oraz inteligencja , dlatego tępe , bezsensowne i łatwe misję będą zamykane i unieważnione !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl